Kontroler jakości
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Dla naszego Klienta - lidera w branży AGD - szukamy osób na stanowisko Kontroler jakości. Nie czekaj aplikuj.

Oczekujemy

  • Wykształcenia minimum średniego
  • Znajomości dokumentacji jakościowej (np. QM Matrix, One Point Lesson)
  • Znajomość narzędzi jakościowych (np. 5W 1H, diagram Ishikawy)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Wynagrodzenie miesięczne 5500 zł
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zadania

  • Kontrola jakości procesu
  • Ręczny transport komponentów do produkcji sprzętu AGD
  • Tworzenie raportów jakościowych
  • Tworzenie, prowadzenie oraz aktualizacja dokumentacji jakościowej
  • Prowadzenie szkoleń jakościowych dla pracowników produkcji

  • Praca Wrocław
  • Kontroler jakości Wrocław
  • Kontroler Wrocław
  • Kontroler biletów Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072