KONTROLER JAKOŚCI
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Grupa Kapitałowa FASING S.A.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA NA STANOWISKO: KONTROLER JAKOŚCI

Obowiązki

  • Kontrola jakości podczas procesu produkcyjnego i produktów gotowych
  • Pakowanie i oznakowanie wyrobów gotowych
  • Uzupełnianie, analiza i tworzenie dokumentacji jakościowej
  • Komunikacja i współpraca z innymi działami w firmie
  • Uczestnictwo w projektach związanych z poprawą jakości
  • Identyfikowanie problemów jakościowych, zgłaszanie i wdrażanie działań naprawczych
  • Tworzenie i udział nad wypełnianiem raportów z obszarów jakości produkcji

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie – preferowane techniczne
  • Doświadczenie w obszarze jakości mile widziane
  • Obsługa komputera, pakietu MS Office
  • Sumienność, komunikatywność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków
  • Znajomość narzędzi pomiarowych używanych w kontroli jakości i umiejętność biegłego posługiwania się nimi
  • Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

  • pracę od zaraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę, bezpośrednie zatrudnienie
  • realną możliwość rozwoju
  • ubezpieczenie grupowe
  • dobrą lokalizację

  • PRACA W SYSTEMIE ZMIANOWYM

  • Praca Katowice
  • Kontroler jakości Katowice
  • Kontroler Katowice
  • Kontroler biletów Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246