Kontroler Jakości
  • Wadowice
Wadowice, Wadowice, Małopolskie, Polska
PONAR Wadowice S.A.
23. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie pomiarów/badań materiałów wsadowych, półproduktów, detali, wyrobów na każdym etapie procesu produkcyjnego,
  • dokumentowanie wykonywanej pracy oraz sporządzanie wymaganej dokumentacji jakościowej.

WYMAGANIA:

  • znajomość rysunku technicznego – warunek konieczny
  • znajomość i obsługa podstawowych narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, transametr, średnicówka)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • nastawienie na współpracę długoterminową,
  • zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, chęć zdobywania wiedzy i kształcenia się,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach wymagających bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera jakości w branży przemysłu hydraulicznego

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w nowoczesnej firmie inżynierskiej
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej polskiej firmie produkcyjnej o ugruntowanej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość doszkalania i ponoszenia kwalifikacji zawodowych
  • przyuczenie oraz szkolenia niezbędne do pracy na nowym stanowisku,
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dofinansowanie do pakietu sportowego Medicower.

  • Praca Wadowice
  • Wadowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714