Lider ds. Kontroli Jakości
  • Zator
Zator, Zator, Małopolskie, Polska
BIBP sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór i weryfikacja parametrów jakościowych
  • Tworzenie procedur i instrukcji w dziale jakościowym
  • Badanie i aktualizowanie procedur względem norm krajowych i europejskich
  • Sporządzanie, kontrola i uzupełnianie dokumentacji jakościowej
  • Realizowanie projektów własnych, kompatybilnych z celami firmy
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Zarządzanie zespołem jakościowym

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowane: technologia żywności, chemia, inżyniera produkcji, towaroznawstwo)
  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym lub analogicznym stanowisku
  • Język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Obsługa komputera oraz pakietu MS Office w stopniu bardzo dobrym
  • Posiadasz zdolności analityczne oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Posiadasz umiejętność egzekwowania oraz przestrzegania ustaleń
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej (dodatkowy atut)
  • Ważne badania Sanitarno-Epidemiologiczne (dodatkowy atut)

OFERUJEMY:
  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy (praca od zaraz)
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku (umowa o pracę)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego (dostęp do szkoleń)
  • Przyjazną atmosferę oraz pracę w zespole tworzonym przez ludzi z pasją
  • Elastyczne godziny pracy (do ustalenia- pomiędzy 7:00 a 17:00)
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop i telefon służbowy
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne
  • Owocowe poniedziałki
  • Wspólne celebrowanie sukcesów

  • Praca Zator
  • Zator - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179