Kontroler Jakości
  • Tychy, ul. Strefowa 16
śląskie, Tychy, ul. Strefowa 16, śląskie, Polska
Pulverit Polska Sp. z o.o.
28. 5. 2024

Jesteśmy firmą produkującą farby proszkowe od 1973 roku. Jesteśmy dumni z naszych początków.

Od zawsze mieliśmy zlokalizowaną produkcję w historycznej dzielnicy Mediolanu, Bovisa, mając włoski umysł i serca, a od 2000 roku produkujemy w ten sam sposób w Polsce, w Tychach, na Śląsku. Spółka Pulverit Polska ma polską dyrekcję i polski personel. Jesteśmy zakorzenieni i powiązani z terytorium, na którym działamy.

Wierzymy w jakość, innowacje, trwałe relacje, a przede wszystkim w ludzi, którzy pracują dla nas i z nami.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie prób i kontroli w skali laboratoryjnej
  • uzupełnianie ustandaryzowanej dokumentacji procesowej
  • przestrzeganie obowiązujących norm i ustalonych zasad

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • chęć do pracy i rozwoju swoich kompetencji w zakresie wykonywanych prac
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • znajomość obsługi komputera

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • dobrą atmosferę oraz pracę w młodym zespole
  • wynagrodzenie od 4800 (łącznie z premią frekwencyjną)
  • premia urlopowa, świąteczna, za brak L-4
  • system dwuzmianowy
  • możliwość pracy w nadgodzinach (soboty 100%, niedziele 200%)
  • umowę o pracę u pracodawcy o ugruntowanej pozycji na Polskim i zagranicznym rynku

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080