Kontroler jakości
  • Kostrzyn nad Odrą
Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyn nad Odrą, lubuskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
7. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kontroli jakości elementów z branży automotive zgodnie z wytycznymi,
  • Segregacji produktów zatwierdzonych oraz odrzuconych podczas przeprowadzanej kontroli.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • Dokładność, szczegółowość, dobry wzrok,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bonus nawet 400zł za jedną poleconą osobę do pracy w SGP,
  • Pracę pn-pt + wybrane soboty,
  • 3 zmianowy system pracy,
  • System szkoleń stanowiskowych,
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia,
  • Realną możliwość rozwoju i awansu,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Opiekę Koordynatora.

  • Praca Kostrzyn nad Odrą
  • Kostrzyn nad Odrą - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246