Automatyk/Elektronik zmianowy
  • Kostrzyn nad Odrą
Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyn nad Odrą, lubuskie, Polska
Sima Consulting Sp. z o.o.
21. 4. 2024

Dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej z branży papierniczej, poszukujemy osoby na stanowisko: Automatyk/Elektronik zmianowy

AEZ2024

Obowiązki

  • wykonywanie bieżących konserwacji, napraw, usuwanie instalacji elektrycznych, instalacji sterowniczych
  • diagnozowanie i usuwanie usterek w układach wykorzystujących PLC
  • diagnozowanie i usuwanie usterek w układach wykorzystujących przetwornice częstotliwości (falowniki)
  • diagnozowanie przyczyn awarii i uszkodzeń, kalibrowanie aparatury elektrycznej i elektronicznej

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stabilną i stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów (opieka medyczna i stomatologiczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)

  • Praca Kostrzyn nad Odrą
  • Kostrzyn nad Odrą - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532