Kontroler jakości
  • Żarów
Żarów, Żarów, Polska
POLSKA CERAMIKA OGNIOTRWAŁA "ŻARÓW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Kontrola jakości produkcji,
  • Kontrola jakości surowców do produkcji,
  • Pomiary, weryfikacja, dopuszczanie wyrobu materiału do produkcji, wstrzymanie wyrobów niezgodnych,
  • Stała kontrola procesu produkcyjnego pod kątem osiągania założonych celów jakościowych,
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej w tym raportów kontroli pierwszych sztuk, raportów z kontroli bieżącej produkcji,
  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym,
  • Nadzór nad procesem reklamacji,
  • Badania wizualne.

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie średnie , najlepiej techniczne
  • Znajomość zagadnień związanych z procesami produkcyjnymi, kontrolą jakości oraz tworzeniem dokumentacji jakościowej,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Wynagrodzenie stałe plus premia.
  • Dofinansowanie posiłków.
  • Opieka medyczna.
  • Program sportowy Multisport.
  • Szkolenia i kursy za koszt pracodawcy.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Benefity pozapłacowe.
  • Dofinansowanie biletów na wydarzenia kulturalne.
  • Bony świąteczne 2x w roku.
  • Wycieczki krajowe i zagraniczne.

  • Praca Żarów
  • Żarów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075