Kontroler jakości
  • Żarów
Żarów, Żarów, Dolnośląskie, Polska
POLSKA CERAMIKA OGNIOTRWAŁA "ŻARÓW" SPÓŁKA Z OG
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Kontrola jakości produkcji, - Kontrola jakości surowców do produkcji, - Pomiary, weryfikacja, dopuszczanie wyrobu materiału do produkcji, wstrzymanie wyrobów niezgodnych, - Stała kontrola procesu produkcyjnego pod kątem osiągania założonych celów jakościowych, - Prowadzenie dokumentacji jakościowej w tym raportów kontroli pierwszych sztuk, raportów z kontroli bieżącej produkcji, - Nadzór nad wyrobem niezgodnym, - Nadzór nad procesem reklamacji, - Badania wizualne.
Wymagania stanowiska
- Wykształcenie średnie , najlepiej techniczne - Znajomość zagadnień związanych z procesami produkcyjnymi, kontrolą jakości oraz tworzeniem dokumentacji jakościowej, - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem - Dobra znajomość obsługi komputera - Dobra znajomość rysunku technicznego - Umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole
Oferujemy
- Stabilne warunki zatrudnienia. - Wynagrodzenie stałe plus premia. - Dofinansowanie posiłków. - Opieka medyczna. - Program sportowy Multisport. - Szkolenia i kursy za koszt pracodawcy. - Program poleceń pracowniczych. - Ubezpieczenie grupowe. - Benefity pozapłacowe. - Dofinansowanie biletów na wydarzenia kulturalne. - Bony świąteczne 2x w roku. - Wycieczki krajowe i zagraniczne.

  • Praca Żarów
  • Żarów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075