Kontroler jakości
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Nadzór nad jakością procesu produkcji oraz produktu końcowego we współpracy z innymi działami
  • Obsługa urządzeń i przyrządów kontrolnych wykorzystywanych w laboratorium pomiarowym i na wydziale produkcji
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów jakościowych
  • Dokonywanie pomiarów zgodnie z określonym planem kontroli

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność obsługi współrzędnościowej maszyny pomiarowej
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność praktycznego myślenia, zorientowanego na aspekty jakościowe i kreatywne rozwiązania
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:

  • Możliwość nieustannego rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie zgodnie z IATF 16949:2016
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wiedzy
  • Pomoc ze strony konsultanta Manpower w przygotowaniu się do rozmowy rekrutacyjnej
  • Pakiety: socjalny oraz medyczny
  • Dofinansowanie posiłków

Oferta dotyczy pracy stałej.

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

  • Praca Częstochowa
  • Kontroler jakości Częstochowa
  • Kontroler Częstochowa
  • Kontroler biletów Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914