Inżynier Jakości klienta z językiem niemieckim
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Moltton
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Moltton - {{offer.position}

Lokalizacja
Częstochowa
Pracodawca
Moltton
Dodano
21.05.2024
Numer referencyjny
8579_7376

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientem w celu uzgadniania wymagań dotyczących jakości
  • Aktywny udział w nowych uruchomieniach (nadzór nad procesem PPAP)
  • Sporządzanie dokumentacji jakościowej
  • Zarządzanie reklamacjami i wprowadzanie działań korygujących
  • Prowadzenie szkoleń jakościowych
  • Przeprowadzanie audytów jakościowych

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenie w Dziale Jakości branży Motoryzacyjnej
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Biegła znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego
  • Znajomość norm ISO 9001 oraz IATF
  • Znajomość norm VDA

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w nowo powstałej firmie motoryzacyjnej promującej innowacyjne technologie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

  • Praca Częstochowa
  • Kontroler jakości Częstochowa
  • Tajemniczy klient Częstochowa
  • Inżynier Częstochowa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Częstochowa
  • Inżynier oprogramowania Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509