KONTROLER JAKOŚCI ( ZALEWO )
  • Zalewo
Zalewo, Zalewo, warmińsko-mazurskie, Polska
Dam-Rob Sp. z o.o. Sp. k.
31. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/1331

Obowiązki:

Weryfikacja wymaganej jakości wyrobów w zakresie zgodności z dokumentacją techniczną, obowiązującymi normami oraz warunkami zamówienia.

Prowadzenie niezbędnej dokumentacji dotyczącej potwierdzania jakości wyrobu.

Wdrażanie procedur związanych z kontrolą jakości

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: Wykształcenie co najmniej średnie techniczne; Doświadczenia na podobnym stanowisku; Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego; Znajomość branży produkcji konstrukcji stalowych, głównie w obszarze technologii spawania. Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS OFFICE lub pokrewnego, Znajomość programów do projektowania komputerowego typu CAD; Prawo jazdy kat. B;Znajomość języka angielskiego, Dodatkowym atutem będzie doświadczenie związane z wymaganiami jakościowymi w branży motoryzacyjnej.Gotowość do wyjazdów służbowych. Kontakt osobisty lub tel: 089 642 60 02 - Ciepłuch Janna

Miejsce pracy: 29 Stycznia 9, 14-230 Zalewo, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 29/05/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas określony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie

  • Praca Zalewo
  • Zalewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289