Referent / Referentka ds. rozliczeń
  • Zalewo
Zalewo, Zalewo, warmińsko-mazurskie, Polska
BioFeed Sp. z.o.o
8. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur sprzedaży oraz dokumentu magazynowych.
  • Wydawanie towaru i wystawianie paragonu fiskalnego.
  • Kontrola i rejestracja pojazdów wjeżdżających oraz wyjeżdżających na teren zakładu.
  • Załadunek beczek oraz ważenie.
  • Kontrola dostaw surowców oraz sprawdzanie zgodności z zamówieniem.
  • Przyjmowanie surowców zgodnych z wymogami.
  • Pobieranie prób z dostawy surowców.

Nasze wymagania

  • Obsługa programów pakietu MS Office (w szczególności EXCEL, WORD)
  • Komunikatywność, samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • Warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie stałe oraz premia uznaniowa.

  • Praca Zalewo
  • Zalewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293