Kontroler Finansowy - Wrocław
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Polska
Solutions 30 Holding Sp. z.o.o
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Jako Solutions 30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions 30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kontroler Finansowy

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie miesięcznych raportów finansowych i zarządczych
  • Wspieranie działu księgowości przy zamknięciach miesiąca (kalkulacja rezerw i odpisów aktualizujących) oraz w trakcie audytu finansowego
  • Kontrolowanie / planowanie przepływów pieniężnych
  • Konsolidacja wyników z różnych business units na poziomie zarządczym;
  • Wsparcie w przygotowywaniu budżetu (bilans, cash flow, rachunek zysków i strat) oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
  • Analiza rentowności na projektach
  • Analiza kosztów operacyjnych,
  • Analiza wydatków inwestycyjnych
  • Udział w tworzeniu i kontroli procedur księgowych oraz ich automatyzacji
  • Kreowanie i realny wpływ na układ planu kont dla celów rozwoju rachunkowości zarządczej,
  • Dostarczanie narzędzi finansowych wspierających pracę oraz podejmowanie decyzji biznesowych (modele do symulacji, specyficzne raporty, narzędzia do wyliczeń itp.)
  • Współpraca z audytorami oraz instytucjami finansowymi

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: Kontroling, Finanse, Rachunkowość, Ekonomia
  • 2 letnie doświadczenie na stanowisku kontrolera (preferowane w branży budowlanej) lub doświadczenie w audycie
  • Doświadczenie w procesie zamykania miesiąca i roku oraz raportowania na potrzeby Grupy
  • Doświadczenie w pracy z systemami finansowo-księgowymi
  • Dobra znajomość rachunkowości, ogólnego planu kont i spraw podatkowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w firmie nowoczesnych technologii cyfrowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwości rozwoju w grupie spółek należącej do europejskiego lidera
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość pracy hybrydowej

  • Praca Wrocław
  • Kontroler Wrocław
  • Kontroler biletów Wrocław
  • Kontroler jakości Wrocław
  • Doradca finansowy Wrocław
  • Analityk finansowy Wrocław
  • Dyrektor finansowy Wrocław
  • Pośrednik finansowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075