Kontroler Finansowy
  • Klucze
Klucze, Klucze, małopolskie, Polska
Gi Group
28. 4. 2024

104798

Obowiązki

  • Czynny udział w procesie budżetowania, kontroli kosztów oraz analizie odchyleń
  • Wykonywanie kalkulacji kosztów produkcyjnych
  • Udział w procesie zamykania miesiąca
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów dla innych działów firmy
  • Analizowanie procesów produkcyjnych
  • Bliska współpraca z innymi działami firmy: produkcja, finanse, logistyka

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z kontrolingiem, rachunkowością, statystyką i pokrewne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w firmie produkcyjnej
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (Power Query będzie dodatkowym atutem)
  • Mile widziana znajomość SAP (FI-CO)
  • Dobra organizacja własnej pracy, samodzielność, systematyczność, dotrzymywanie terminów
  • Nastawienie na realizację celów oraz efektywną komunikację i współpracę
  • Chęć dalszego rozwoju

Oferujemy

  • Praca na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karty sportowe
  • Stałe wynagrodzenie + premie kwartalne
  • ZFŚS
  • Deputaty produktowe
  • Zniżki pracownicze
  • Dodatek dojazdowy

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Klucze
  • Klucze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315