Kontroler Finansowy
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Antal Sp. z o.o.
30. 5. 2024

Twój przyszły pracodawca to firma produkcyjna, która swoimi produktami wspiera najbardziej znane marki na świecie. W tej roli będziesz mieć możliwość nauki u boku doświadczonych finansistów, zaangażowania w ważne projekty i rozwoju w kierunku starszego kontrolera. Poza ciekawymi zadaniami i możliwością pracy w międzynarodowym środowisku, firma wesprze Cię też poprzez szkolenia i zaangażowanie w usprawnianie narzędzi.

Zakres obowiązków:

  • współpraca przy tworzeniu budżetu i prognoz
  • współpraca z funkcjami centralnymi oraz obszarem operacyjnym i sprzedażowym
  • analiza rentowności projektów
  • sporządzanie raportów bieżących, miesięcznych i rocznych zgodnie z dyspozycją Dyrektora Finansowego oraz instrukcjami grupowymi
  • prace dotyczące zamknięcia miesiąca (księgowania, alokacje kosztów, analiza danych i kontrola odchyleń oraz poprawności ujęcia zgodnie z obowiązującymi procedurami)
  • przeprowadzanie okresowych kalkulacji kosztów w systemie SAP oraz rocznych wycen zapasów zgodnie z polityką rachunkowości spółki oraz ustalonymi procedurami
  • usprawnienie narzędzi do raportowania i budżetowania w Excelu oraz Power BI

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe; wiedza niezbędna do wykonywania powyższych obowiązków
  • znajomość języka angielskiego (B2/komunikatywnie)
  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy jako analityka / kontrolera finansowegow branży produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomość systemu MS Excel

Mile widziane:

  • znajomość systemu SAP

Firma oferuje:

  • pracę hybrydową 2+3
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • bonusy świąteczne
  • szkolenia i zaplanowaną ścieżkę rozwoju

Przebieg procesu rekrutacyjnego:

Po pozytywnym rozpatrzeniu aplikacji, w pierwszej kolejności skontaktuje się z Tobą konsultantka Antal. Następnie przewidziana jest tylko 1 rozmowa w siedzibie firmy. Po niej nastąpi decyzja o zatrudnieniu, za którą mocno trzymamy kciuki!

  • Praca Łódź
  • Kontroler Łódź
  • Kontroler biletów Łódź
  • Kontroler jakości Łódź
  • Dyrektor finansowy Łódź
  • Pośrednik finansowy Łódź
  • Doradca finansowy Łódź
  • Analityk finansowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055