Kontroler finansowy
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Dla naszego klienta, wiodącej firmy technologicznej, dostarczającej innowacyjne rozwiązania dla e-commerce, e-grocery i handlu detalicznego, poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w kontroli kosztów produkcji oraz rentowności projektów. Sprawdź, czy to właśnie Ciebie szukamy!

Oczekujemy

  • masz doświadczenie w kontroli i analizie kosztów w obszarze produkcji
  • masz świetną znajomość pakietu MS Office, a przede wszystkim Excela
  • pracowałeś z systemami ERP i dobrze je znasz
  • mile widziane doświadczenie w platformach BI
  • jesteś gotów podróżować okazjonalnie między oddziałami w Polsce
  • czujesz się swobodnie w prowadzeniu spotkań z kierownictwem
  • twój poziom angielskiego to minimum B1
  • potrafisz myśleć krytycznie i analitycznie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • praca w gronie entuzjastów
  • jesteśmy najbardziej innowacyjną firmą w branży!
  • panuje u nas atmosfera Startup’u
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt b2b
  • prywatna opieka zdrowotna
  • dofinansowujemy karty sportowe multisport
  • zajęcia z języka angielskiego

Zadania

  • przygotowywanie raportów kosztowych oraz analiza odchyleń od budżetu i od założonych

    planów
  • uczestniczenie w tworzeniu rocznych budżetów działowych
  • prowadzenie regularnych spotkań z kierownictwem w celu omówienia miesięcznych wyników

    finansowych
  • aktualizacja budżetu oraz prognoz w trakcie roku
  • wykonywanie analizy kosztowej w procesach produkcyjnych (koszty zmian w procesie,

    reklamacji, optymalizacji)
  • współtworzenie modeli biznesowych dla nowych produktów i usług
  • ścisła współpraca z kierownictwem zakładu produkcyjnego w Tychach
  • bezpośrednie raportowanie do kontrolera finansowego i funkcyjne do dyrektora zakładu

  • Praca Tychy
  • Kontroler Tychy
  • Kontroler jakości Tychy
  • Kontroler biletów Tychy
  • Pośrednik finansowy Tychy
  • Doradca finansowy Tychy
  • Analityk finansowy Tychy
  • Dyrektor finansowy Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692