Kontroler biznesowy
  • Gdańsk
kontroler biznesowy
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 3. 2024

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą biura w Gdańsku poszukujemy kontrolera biznesowego.

Jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku, znasz bardzo dobrze język angielski oraz możesz pochwalić się zaawansowaną znajomością narzędzi MS Excel (w szczególności Power Query) oraz Power BI - serdecznie zapraszamy do rozmowy.

Po aplikacji chętnie do Ciebie zadzwonimy, aby przekazać więcej szczegółów.

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom min. B2 w mowie i piśmie
  • zaawansowana znajomość MS Excel (w szczególności Power Query) oraz Power BI
  • znajomość tych programów będzie mile widziana: AX Dynamics, Dynamics 365, Hyperion Financial Management (HFM), Cube
  • zrozumienie biznesu, procesów w nim zachodzących i struktur
  • duża samodzielność - umiejętność organizacji pracy własnej i wyznaczania priorytetów
  • wysoka dbałość o szczegóły
  • umiejętność pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • praca w systemie hybrydowym
  • elastyczne godziny pracy
  • praca w międzynarodowym środowisku, w prężnie rozwijającym się Centrum Usług Wspólnych na mapie Gdańska
  • premia roczna
  • uczestnictwo w Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wczasów, bonus świąteczny)
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport

Zadania

  • terminowe aktualizowanie miesięcznych raportów
  • terminowe publikowanie przygotowanych raportów
  • konsolidacja danych i tworzenie skonsolidowanych raportów
  • tworzenie analiz dla sprzedaży, śledzenie kosztów, tworzenie analiz

    dotyczących kapitału obrotowego
  • gromadzenie danych oraz rozwiązywanie problemów odnośnie

    szczegółowych danych w obszarach sprzedaży i COGS (cost of goods sold)
  • tworzenie wyciągów oraz publikowanie danych miesięcznych
  • uczestniczenie w tworzeniu budżetów, budżetów szacunkowych a

    także uczestniczenie w procesie zamknięcia roku
  • testowanie/weryfikacja nowych narzędzi (systemów, modeli itp.)
  • wsparcie w obszarze kontrolingu finansowego

  • Praca Gdańsk
  • Kontroler Gdańsk
  • Kontroler biletów Gdańsk
  • Kontroler jakości Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551