Kontroler Jakości Wejściowej
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S.A.
27. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola wejściowa dostarczanych elementów i produktów.
  • Kontrola jakości zgodna z wymaganiami rysunku technicznego i specyfikacjami oraz planem kontroli.
  • Raportowanie wyników kontroli / rejestrowanie niezgodności.
  • Tworzenie raportów niezgodności.
  • Selekcja (sortowanie) produktów wadliwych – niedopuszczanie ich do dalszego cyklu produkcyjnego.
  • Blokowanie fizyczne i systemowe niezgodnych części.

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów Kontroli.
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym interpretację specyfikacji
  • technicznych i rysunków w j. angielskim.
  • Doświadczenie w pracy w dziale Jakości na poziomie kontroli jakości wejściowej.
  • Wykształcenie średnie techniczne.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenia w pracy z elementami i konstrukcjami stalowymi, malowanymi i spawanymi
  • Doświadczenie w branży stoczniowej

To oferujemy

  • Będziesz pracował w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Otrzymasz kartę Multisport za jedyne 30 zł.
  • Dołączysz do prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za 1zł.
  • Otrzymasz nagrodę w wysokości 500 lub 1000 PLN za polecenie kompetentnych osób do pracy.
  • Ty i Twoi bliscy mają możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie.
  • Rozwiniesz skrzydła pracując z ciekawymi projektami i luksusowym produktem, mając przy tym dużą przestrzeń na poszerzanie swoich kompetencji.
  • Skracamy dystans i ułatwiamy sobie komunikację - zwracamy się do siebie po imieniu.
  • Jeśli nie jesteś z Gdańska a zaciekawiła Cię nasza oferta to mamy dla Ciebie dobra wiadomość! Jeśli podejmiesz z nami współpracę otrzymasz dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto.

  • CV prosimy przesyłać przy użyciu przycisku Aplikuj.

  • Praca Gdańsk
  • Kontroler jakości Gdańsk
  • Kontroler Gdańsk
  • Kontroler biletów Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551