Kontroler/-ka jakości, 1 zmiana
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera/-ki jakości?

Jeśli tak - mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Wyślij SMS o treści: KONTROLA JAKOŚCI pod numer 691 691 531, a oddzwonimy do Ciebie i opowiemy o szczegółach.

Zadania

  • kontrola wyrobów gotowych oraz półwyrobów zgodnie z dokumentacją techniczną, instrukcjami, formularzami oraz planami kontroli,
  • identyfikowanie niezgodności i błędów w procesach produkcji, magazynowania i kontroli jakości,
  • wykonywanie badań oraz pomiarów wyrobów gotowych.

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • pracę w systemie 1-zmianowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjną premię,
  • pakiet Randstad Plus (dofinansowana karta sportowa i opieka medyczna oraz pakiet zniżek na zakupy online).

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oczekujemy

  • minimum półrocznego doświadczenia na stanowisku kontrolera/-ki jakości, z użyciem przyrządów kontrolno-pomiarowych,
  • podstawowej znajomości rysunku technicznego,
  • znajomości obsługi narzędzi pomiarowych(m. in. (suwmiarka, taśma miernicza, mikrometr).

  • Praca Tychy
  • Kontroler jakości Tychy
  • Kontroler Tychy
  • Kontroler biletów Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914