Konsultant SAP ABAP
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Creative ideas
1. 2. 2024

Opis stanowiska: Bieżące rozwiązywanie codziennych problemów zgłaszanych przez użytkowników modułu. Rozwój systemu, tworzenie nowych rozwiązań, dostosowywanie rozwiązań do pojawiających się przepisów. Udział w projektach.
Wymagania: Wykształcenie wyższe informatyka lub kierunki pokrewne. Min. 2-3-letnie doświadczenie w zakresie programowania w środowisku ABAP. Znajomość modułu SAP SD. Znajomość języka angielskiego na poziomie B2. Komunikatywność. Umiejętność pracy w zespole. Umiejętność przekazywania wiedzy. Doświadczenie SAP S/4 HANA (wymaganie dodatkowe).
Oferujemy: Umowę o pracę i wynagrodzenie do 13 000 PLN brutto.
???? Prywatna opieka medyczna. Dofinansowanie do kursów i szkoleń. Ubezpieczenie na życie (możliwość skorzystania za opłatą). Program emerytalny. Dodatkowe świadczenia socjalne.

  • Praca Poznań
  • Konsultant Poznań
  • Konsultant ślubny Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523