Konsultant SAP FI / Master Data
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Cyclad
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP HANA
  • SAP
  • SAP FI
  • SAM MDM
  • Control-M
  • SAP Sirax

System operacyjny

  • Windows

O projekcie

Branża: Konsulting

Lokalizacja biura: Wrocław, Poznań, Gdańsk, Warszawa, Kraków, Katowice

Praca zdalna: 2-3 dni w tygodniu

Podróże służbowe: 10%

Długość projektu: długofalowa współpraca

Język angielski: C1

Język polski: C1

Metodologia: Agile

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i optymalizacja procesów biznesowych związanych z finansami i master data
  • Konfiguracja i utrzymanie modułów SAP S/4HANA związanych z finansami
  • Zarządzanie cyklem życia master data, w tym tworzenie, modyfikowanie i usuwanie danych, a także zapewnienie ich spójności i poprawności
  • Wsparcie w zarządzaniu systemem SAP Sirax, w tym monitorowanie techniczne, dostosowywanie systemu do potrzeb firmy oraz rozwiązywanie błędów i awarii
  • Analiza i usuwanie błędów w obiegu dokumentów z wykorzystaniem SAP VIM
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej związanej z konfiguracją i dostosowywaniem systemu SAP S/4HANA
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów dla kluczowych użytkowników SAP w zakresie finansów i master data

Nasze wymagania

  • Zrealizowane 2 projekty wdrożeniowe w SAP S/4HANA w obszarze Finansów i / lub Master Data w roli konsultanta
  • Znajomość narzędzia automatyzacji Control-M oraz systemu Sirax
  • Wiedza na temat S/4HANA Migration Cockpit i BPML
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dla kluczowych użytkowników SAP
  • Umiejętność pisania dokumentacji technicznej i projektowej
  • Gotowość do podróży służbowych (krajowych i międzynarodowych)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

8

Tak pracujemy

  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami SAP w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne warunki współpracy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne z opieką stomatologiczną i pakietem rehabilitacyjnym
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Budżet szkoleniowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa HR
  • Rozmowa techniczna

Cyclad

In Cyclad we work with top international IT companies in order to boost their potential in delivering outstanding, cutting-edge technologies that shape the world of the future.

Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
Aby cv było brane pod uwagę również przy innych rekrutacjach firmy Cyclad prosimy dopisać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Cyclad Sp. z o.o., Cyclad sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.Administratorem Danych Osobowych jest Cyclad Sp. z o.o., ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa, e-mail: office@cyclad.pl, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem e-mail: IOD@cyclad.pl. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia bieżącej rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 lit. b, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu i wizerunek, na podstawie zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji – dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a RODO. Jeżeli w dokumentach aplikacyjnych zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie zgoda kandydata na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO). Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.Dane osobowe podane przez kandydata związane z:- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,- uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu, nie dłużej jednak niż 5 lat od dnia ostatniej aktualizacji danych kandydata.Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, a także podmiotom współpracującym ze Spółką w zakresie pośrednictwa pracy, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dane osobowe, po wyrażeniu zgody przez kandydata, mogą być również udostępnione potencjalnemu pracodawcy, na rzecz którego prowadzony jest proces rekrutacji. Podanie danych osobowych kandydata w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Podanie przez kandydata innych danych jest dobrowolne. Niepodanie danych osobowych w wymaganym zakresie lub wyrażenie sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych spowoduje niemożność uwzględnienia aplikacji w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO.

  • Praca Poznań
  • Konsultant Poznań
  • Konsultant ślubny Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862