Konsultant/ka technologii Microsoft (produkty bezpieczeństwa)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TREK2SUMMIT sp. z o.o.
12. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Azure

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i przygotowanie prezentacji z produktów bezpieczeństwa Microsoft.
  • Analiza potrzeb i wymagań Klientów w zakresie usług IT.
  • Prowadzenie doradztwa dla Klientów w wyborze odpowiednich rozwiązań IT.
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów dla Klientów.
  • Realizacja pilotów (PoC) dla Klientów z wybranych rozwiązań IT.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub stanowisku technicznym.
  • Znajomość produktów Microsoft: Microsoft Defender for Cloud, Microsoft Defender for Office 365, Microsoft Intune, Microsoft Entra, Microsoft Sentinel, Microsoft Purview, Microsoft Priva.
  • Posiadanie certyfikatów Microsoft z obszaru Microsoft 365 oraz bezpieczeństwa.

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe na kontrakt b2b oraz atrakcyjny system premiowy za osiągnięte wyniki.
  • Elastyczny, hybrydowy model pracy.
  • Możliwość uczestnictwa w branżowych szkoleniach.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę z usługami o bardzo wysokiej jakości, znanymi i cenionymi na rynku.

O nas

Jesteśmy zespołem ekspertów specjalizującym się w projektach transformacji cyfrowej klientów przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Wspieramy firmy w ich biznesie poprzez odpowiedni dobór rozwiązań IT. Współpracujemy z kluczowymi vendorami tj. Microsoft, AWS oraz NetApp. W ramach naszej oferty dostarczamy licencje, usługi, wsparcie oraz szkolenia. Pracujemy z klientami z różnych branż.

  • Praca Warszawa
  • Technik technologii drewna Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458