Konsultant Microsoft Dynamics 365
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Job Non Stop
23. 3. 2024

Forma zatrudnienia: Kontrakt B2B
Wynagrodzenie: 12 000 - 16 000 PLN
Tryb pracy: Hybrydowo
Lokalizacja: Warszawa
Start pracy: Od zaraz!!!
Pracodawca jest wiodącą na rynku firmą w branży żywności dietetycznej, wyróżniającą się dużą dynamiką pracy, innowacyjnymi procesami oraz otwartością na nowe pomysły. Twoją rolą będzie praktyczne wdrożenie Microsoft Dynamics 365 w wszystkich działach firmy, począwszy od działu księgowego. Doświadczenie w podobnych projektach, głód nowych wyzwań oraz zmysł stratega napędza Cię do działania - wykorzystaj swoją szansę! Zaaplikuj
Obowiązki:
- audyt wdrożenia Microsoft Dynamics 365 w firmie
- rekomendowanie rozwiązań systemowych w oparciu o wdrażany system
- ustalenie planu wdrożenia i jego realizacja
- sporządzanie raportów do implementacji procesu
- testowanie rozwiązań
- szkolenia i wsparcie użytkowników systemu
- wyszukiwanie nowych rozwiązań
Wymagania:
- doświadczenie we wdrożeniu Microsoft Dynamics 365 lub dłuższy zakres pracy z głęboką wiedzą o programie pod kątem modułów finansowych - WARUNEK KONIECZNY
- bardzo dobra znajomość praktyczna procesów księgowych
- doświadczenie w szkoleniach użytkowników systemu
- umiejętności analityczne
- praktyczna umiejętność planowania i organizacji procesów
- samodzielność rozwiązywanie problemów
- odwaga do wyszukiwania i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań systemowych
- dobra organizacja czasu pracy
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
- poziom wynagrodzenia powyżej rynku!!!!!
- pełną samodzielność działania
- pracę hybrydową
- pełen wyzwań projekt realizowany dla znanej firmy

  • Praca Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862