Konsultant ds. sprzedaży w salonie Play w Gorzowie
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
PUH Promar Mariola Wysocka
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Czym będziesz się zajmować:

  • Sprzedażą usług Play,

  • Bezpośrednim i telefonicznym kontaktem z klientem

  • Tworzeniem oraz utrzymywaniem relacji z klientami salonu

  • Realizacją wyznaczonych planów sprzedażowych

WYMAGANIA:

Czego od ciebie oczekujemy?

  • Wytrwałości w dążeniu do celu,

  • Zaangażowania oraz samodyscypliny,

  • Chęci podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Umiejętności ukierunkowania pracy na wyznaczony cel,

  • Pozytywnego nastawienia,

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku konsultant (jeśli takiego nie masz - wszystkiego Cię nauczymy).

OFERUJEMY:

Co od nas otrzymasz?

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie

  • Szkolenie produktowe i sprzedażowe

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe + kilkuskładnikowa premia za wyniki sprzedażowe)

  • Dodatkowe konkursy sprzedaży

  • Doskonałą atmosferę,

  • pakiet Multisport

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gorzów Wielkopolski
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gorzów Wielkopolski
  • Doradca podatkowy w Polsce Gorzów Wielkopolski
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gorzów Wielkopolski
  • Konsultant Gorzów Wielkopolski
  • Konsultant ślubny Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. PR Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zakupów Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. marketingu Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659