Konsultant / Konsultantka ds. Sprzedaży w Salonie Własnym
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubusz Voivodeship, Polska
P4 Sp. z o.o.
14. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna, bezpośrednia i telefoniczna sprzedaż produktów i usług Play
  • Realizacja celów sprzedażowych (zespołowych i indywidualnych)
  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami Play i budowanie relacji z klientami
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie salonu (zmiany wystroju, zadania administracyjne i porządkowe)

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, telefonicznej lub obsłudze klienta (sprzedaż usług będzie dodatkowym atutem)
  • Lubisz realizować cele, szybko się uczysz i działasz elastycznie, dostosowując się do sytuacji
  • Zależy Ci na pozytywnym doświadczeniu klienta
  • Jesteś energiczną osobą, wychodzisz z inicjatywą i chętnie współpracujesz w zespole
  • Możesz pracować w trybie zmianowym, również w weekendy (pracujemy na pełen etat)

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Podstawę i premię uzależnioną od wyników sprzedaży – masz realny wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia
  • Dodatek wdrożeniowy 500 zł brutto przez pierwsze 3 miesiące
  • Świetną atmosferę w zespole (zostaliśmy nagrodzeni w programie Friendly Workplace)
  • Zaplanowaną ścieżkę kariery i jasno określone zasady awansu
  • Bogaty pakiet szkoleń, m.in. wprowadzające, ofertowe, technologiczne
  • Konkursy sprzedażowe (do wygrania m.in. karty przedpłacone)
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. Telewizja PlayNow, ViaPlay, nawigacja) oraz zniżki pracownicze
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. Multisport, bilety do kina, vouchery na zakupy)
  • Dostęp do platformy wellbeingowej Mindgram
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gorzów Wielkopolski
  • Konsultant Gorzów Wielkopolski
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gorzów Wielkopolski
  • Doradca podatkowy w Polsce Gorzów Wielkopolski
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gorzów Wielkopolski
  • Konsultant ślubny Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. ofertowania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zarządzania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Eksportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. transportu Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714