KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI CONTACT CENTER (BEZPIECZEŃSTWO)
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1073179601

Obowiązki

  •  wykonujesz połączenia do Klientów Banku celem ustalenia poprawności wykonywanych dyspozycji
  • aktywnie oferujesz i proponujesz produkty bankowe w rozmowach
  • nawiązujesz i utrzymujesz relacje z Klientami

Wymagania

  • -jesteś zaangażowany i chętnie się uczysz
  • chcesz pogłębić swoją wiedzę dotyczącą bezpieczeństw finansowego
  • umiesz działać szybko ale dokładnie
  • lubisz pracować pod presją czasu
  • zależy Ci na elastyczności grafika i możesz pracować w weekendy

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Rzeszów
  • Specjalista ds. obsługi klienta Rzeszów
  • Obsługa hotelowa Rzeszów
  • Obsługa gastronomii Rzeszów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055