KONSULTANT DS. SAP LE/MM (K/M)
  • Nowa Sól
Nowa Sól, Nowa Sól, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
12. 6. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko KONSULTANT DS. SAP LE/MM (K/M)

Obowiązki

  • Doradztwo i wsparcie w projektowaniu, optymalizacji i wdrażaniu postępu i rozwiązań logistycznych w obszarze SAP LE/MM
  • Planowanie i wdrażanie ulepszeń i usprawnień systemu
  • Udział w krajowych i międzynarodowych projektach optymalizacyjnych i wdrożeniowych
  • Wsparcie działów technicznych oraz opracowywanie koncepcji projektowej w obszarze logistyki
  • Pomoc użytkownikom w modułach SAP LE/MM oraz zapewnienie wsparcia II poziomu obszaru logistycznego SAP

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, biznesu i administracji lub inżynierii przemysłowej
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obsłudze modułu SAP LE/MM
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Wiedza z obszaru informatyki
  • Umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne
  • Praca z zespole
  • Zaangażowanie

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów

  • Praca Nowa Sól
  • Konsultant Nowa Sól
  • Nowa Sól - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851