Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
SD Worx Poland Sp. z o.o.
10. 4. 2024

SD Worx skupia się na tym, by uczynić z HR prawdziwy atut dla firm i ich pracowników. Stawiamy na elastyczność oraz nowe technologie, które pozwalają na czerpanie radości z wykonywanej pracy. Niezależnie od branży, lokalizacji czy wielkości firmy. Uwalniamy czas HR-owców.

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz pracować dla różnorodnych austriackich klientów, od małych i średnich przedsiębiorstw, po duże międzynarodowe korporacje, aby zapewnić im najlepszą obsługę
  • Będziesz analizować potrzeby klientów, a następnie wdrażać najlepsze rozwiązania w ramach oprogramowania do zarządzania czasem pracy
  • Wspólnie z zespołem będziesz przeprowadzać szkolenia i wdrażać rozwiązania oprogramowania Sage DPW dla naszych klientów
  • Pomagasz naszym klientom w wykorzystaniu pełni możliwości naszego oprogramowania, oferując konfigurację, szkolenia, warsztaty, doradztwo i wsparcie
  • Będziesz głównym punktem kontaktu dla naszych wewnętrznych i zewnętrznych użytkowników oprogramowania
  • Będziesz otwarty na sugestie zmian ze strony klientów i będziesz łączyć je z rozwiązaniami oferowanymi przez SD Worx

Nasze wymagania

  • Posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia w odpowiednim obszarze zawodowym (zarządzanie czasem, konfiguracja oprogramowania, wsparcie IT itp.)
  • Znasz j. niemiecki na poziomie bardzo dobrym (B2/C1) oraz j. angielski na poziomie dobrym (minimum B1) – w mowie i w piśmie
  • Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu obsługi baz danych i systemów operacyjnych
  • Interesują Cię zagadnienia techniczne i jesteś gotów zagłębić się w detale oprogramowania
  • Posiadasz wyraźne nastawienie na klienta i usługi
  • Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i ustne, i jesteś w stanie rozmawiać z interesariuszami na różnych poziomach

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna (LuxMed)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę na czas nieokreślony (po 3-miesięcznym okresie próbnym)
  • System kafeteryjny MyBenefit / karta Multisport (150zł brutto miesięcznie)
  • Karta lunchowa - Edenred (450zł brutto miesięcznie)
  • Dodatek finansowy za pracę zdalną (200zł netto miesięcznie)
  • Pożyczki pracownicze z oprocentowaniem 0%
  • Kursy językowe w godzinach pracy (nabór co pół roku)
  • Świadczenie urlopowe
  • Workation – możliwość pracy z dowolnej lokacji, w której znajduje się siedziba SD Worx (4 tygodnie na rok)
  • Ubezpieczenie na życie (Unum)
  • Bonus roczny
  • Dofinansowanie do okularów lub soczewek (500zł brutto raz na 2 lata)
  • Program Polecania Pracowników
  • Szkolenia zawodowe
  • Darmowe miejsca parkingowe dla pracowników
  • PPK (Pracownicze Plany Kapitałowe) – 3,5% po stronie pracodawcy

  • Praca Katowice
  • Inżynier oprogramowania Katowice
  • Konsultant Katowice
  • Konsultant ślubny Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862