Konsultant ds. obsługi klienta z j. niemieckim i angielskim
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
31. 5. 2024

Jakie będą Twoje zadania?

  • Zapewnienie obsługi klienta niemieckojęzycznego w zakresie pierwszej linii wsparcia IT
  • Obsługa infolinii przychodzącej, czatu oraz maila w języku niemieckim – system ticketowy
  • Zapewnienie wsparcia w rozwiązywaniu problemów technicznych (IT Service Desk)
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z niemieckojęzycznymi klientami
  • Raportowanie
  • Utrzymywanie i podnoszenie poziomu jakości obsługi klienta

Czego oczekujemy?

  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (poziom min. B2) - warunek konieczny
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom min. B2) - warunek konieczny
  • Podstawowej wiedzy i znajomości systemu Microsoft Windows
  • Zainteresowania pracą z wykorzystaniem języka niemieckiego oraz angielskiego
  • Zainteresowaniai chęci rozwoju w obszarze obsługi klienta oraz branży IT
  • Dobrej organizacji pracy
  • Otwartości na pracę hybrydową – tylko 5 dni w miesiącu z biura znajdującego się w dogodnej lokalizacji w Poznaniu (sam wybierasz dni w jakiechcesz się pojawić w biurze)

Co oferujemy?

  • Korzystne warunki zatrudnienia wzbogacone o bonus roczny i dodatki
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz lub w kolejnych miesiącach
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Kompleksowe wdrożenie pod okiem trenera i doświadczonych kolegów – zapraszamy zarówno osoby doświadczone, jak i rozpoczynające karierę!
  • Szansę na wykorzystywanie języka niemieckiego i angielskiego dzięki codziennej pracy przy obsłudze klientów niemiecko i anglojęzycznych
  • Hybrydowy model pracy - tylko 5 dni w miesiącu z biura w Poznaniu (nowoczesne biuro w dobrze skomunikowanym centrum Poznania)
  • Ciekawe i realne procesy wsparcia dla dużych klientów międzynarodowych
  • Możliwość udziału w ciekawych inicjatywach, np. akcje charytatywne (CharitaCenter), wyzwania sportowe (Walking Challenge), globalne i lokalne programy/konkursy uznaniowe
  • Platformę benefitową
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
  • Bonus roczny
  • Bonus za polecenie oraz relokację
  • Dostęp do Employee Assistance Programme
  • Kursy językowe, dostęp do platformy e-learningowej Udemy
  • Możliwość pracy na część etatu

Prosimy o załączenie CV podczas aplikacji.

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Tajemniczy klient Poznań
  • Obsługa hotelowa Poznań
  • Obsługa gastronomii Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Konsultant Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080