Konsultant ds. Obsługi Klienta
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
APC TEMPUS A SP. Z O.O. SP. KOM.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • telefoniczna obsługa zapytań przychodzących (NIE SPRZEDAŻ)
  • przedstawienie najlepszego rozwiązania dotyczącego nadania przesyłek
  • informowanie klientów o statucie paczki, ofertach, promocjach firmy

WYMAGANIA:
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oczekujemy:

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • nastawienia pro-klienckiego
  • wyraźnej dykcji
  • umiejętność posługiwania się Pakietem MS Office

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • czas pracy w okresie 07:00 - 20:00 po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie 4400 zł brutto + do 20% premii + 300 zł dodatek za obsługę w j. angielskim
  • praca stacjonarna
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie i możliwość awansu
  • dwutygodniowe wewnętrzne szkolenie wdrażające

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Tajemniczy klient Łódź
  • Obsługa hotelowa Łódź
  • Obsługa gastronomii Łódź
  • Konsultant Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696