Konsultant ds. Kadr i Płac
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
20. 4. 2024

Rekrutujemy dla: Naszego Klienta, międzynarodowej firmy outsourcingowej.

Obowiązki

  • Koordynacja obsługi kadrowo-płacowej Klientów
  • Sporządzanie analiz z obszaru kadrowo-płacowego, ZUS, czasu pracy
  • Wsparcie w naliczaniu wynagrodzeń
  • Implementacja procesów kadrowo-płacowych w wewnętrznym systemie
  • Weryfikacja poprawności procesów kadrowo-płacowych, testowanie nowych rozwiązań
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w obszarze payrollowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy

  • Pracę hybrydową
  • Stabilne, długotrwałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dodatkowe premie
  • Możliwość rozwoju wewnątrz struktur organizacji

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Konsultant Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Konsultant ślubny Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030