Konstruktor w dziale konstrukcyjno-technologicznym
  • Złotkowo
wielkopolskie, Złotkowo, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Jesteś absolwentem technicznego kierunku studiów? Masz już pierwsze doświadczenia inżynierskie za sobą? Chceszzdobywać doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie?

Czytaj dalej! Mamy dla Ciebie świetną ofertę!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • znajomości oprogramowania 3D (w tym Inventor, AutoCAD)
  • zdolności organizacyjnych i analitycznych oraz komunikatywności
  • kreatywności, nastawienia na wykonanie celu, zaangażowania, dobrej umiejętności radzenie sobie w sytuacjach stresowych, umiejętności rozwiązywania problemów
  • biegłej znajomości pakietu Microsoft Office
  • czynnego prawa jazdy kategorii B
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej projekty na całym świecie
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w ambitnym, zgranym zespole
  • dużą samodzielność w działaniu
  • możliwość rozwoju w firmie będącej jednym z liderów w swojej branży nastawionej na wzrost organizacji i jej pracowników
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne, karta sportowa)

Zadania

  • projektowanie/konstruowanie urządzeń
  • tworzenie potrzebnej dokumentacji
  • koordynowanie procesu projektowania, wspomaganie osób odpowiedzialnych za kolejne obszary projektu
  • bieżące kontrolowanie efektów, wprowadzanie zmian do projektu
  • uzgodnienia techniczne z podwykonawcami
  • usprawnianie zadań wykonywanych w ramach projektu
  • współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa.

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246