Konstruktor R&D
  • Złotkowo
wielkopolskie, Złotkowo, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Jesteś konstruktorem który potrafi tworzyć nowe rozwiązania i poszukiwać kreatywnych rozwiązań? Chcesz pracować w dziale R&D i czujesz, że praca konstruktora to Twoja pasja?

Koniecznie zapoznaj się z naszym ogłoszeniem!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (min. inż.) – kierunek Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika lub pokrewne
  • minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości Autodesk Inventor oraz Autodesk Vault
  • znajomości rysunku technicznego, zasad wymiarowania i doboru tolerancji/pasowań
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • samodzielności, terminowości, kreatywności
  • możliwości odbywania sporadycznych wyjazdów służbowych w kraju i za granicą (również poza Europą)
  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu analiz ryzyka dla powstających urządzeń

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • ciekawą pracę dającą możliwość rozwoju
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej projekty na całym świecie
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w zgranym, ambitnym zespole
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne, karta sportowa)

Zadania

  • konstruowanie nowych i optymalizacje istniejących produktów (maszyny do transportu i sortowania bagaży oraz paczek)
  • poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych
  • dobór materiałów, powłok, standardowych elementów maszyn, napędów, przekładni itp.
  • analiza i ocena konstrukcji ze względu na technologiczność wytwarzania
  • współpraca w zakresie ustaleń technicznych z uczestnikami zespołu projektowego
  • współpraca z działem produkcji przy wdrażaniu projektów
  • wykonywanie analiz ryzyka zgodnie z wymogami Dyrektywy Maszynowej

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659