Konstruktor - Technolog Produkcji
  • Jasin, koło Swarzędza
wielkopolskie, Jasin, koło Swarzędza, wielkopolskie, Polska
UNIMA System
6. 6. 2024

Firma UNIMA System, specjalizująca się w produkcji dachowych świetlików, pasm świetlnych, klap dymowych oraz ślusarki okienno-drzwiowej

poszukuje Kandydatki/Kandydata na stanowisko:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Opracowywanie dokumentacji projektowej zgodnie z wytycznymi projektantów
  • Obliczenia konstrukcyjne
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej
  • Praca w programach AutoCad, Gstarcad, Logical, LiczOkno, CamPlus, Microsoft Excel

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

  • Wykształcenia średniego / wyższego technicznego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość rysunku architektonicznego
  • Bardzo dobrej znajomości programu Auto-Cad, Gstarcad
  • Dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności i dokładności
  • Prawa jazdy kat. B
  • Doświadczenie w branży aluminium będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • Wdrożenie przez doświadczonych pracowników
  • Szkolenia podnoszące umiejętności
  • Ubezpieczenie grupowe z pakietem medycznym
  • Karta Multisport Plus
  • Owocowe poniedziałki i Zdrowe środy (napój likopenowy)

  • Praca wielkopolskie
  • Pracownik produkcji wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080