Konstruktor Elektryk
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Segula Technologies Poland
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowanie dokumentacji elektrycznej pojazdów ciężarowych/szynowych w obszarze elektryki i elektroniki;
  • Projektowanie wiązek elektrycznych;
  • Analiza i rozwiązywanie problemów produkcyjnych;
  • Współpraca z innymi działami, serwisem, dostawcami i klientami.

WYMAGANIA:
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego do wykorzystania w codziennej pracy (min. B2) - warunek konieczny;
  • Umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji elektrycznej;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera - szczególnie MS Office;
  • Znajomość programów typu EBCable, Capital Harness Designer, E3.series lub podobnych;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Sumienność i umiejętność analitycznego myślenia;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Orientacja na klienta.

OFERUJEMY:
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;
  • Przyjazna kadra menadżerska i wsparcie zespołu;
  • Możliwość pracy zdalnej/hybrydowej
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia i opieki medycznej;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Dofinansowanie do nauki j. obcego
  • Kursy i szkolenia;
  • Spotkania integracyjne;
  • Fantastyczna atmosfera.

  • Praca Kraków
  • Konstruktor Kraków
  • Konstruktor (osoba) Kraków
  • Elektryk Kraków
  • Technik elektryk Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648