Projektant konstruktor
  • Kraków, małopolskie
Kraków
Polimer Tech
9. 11. 2023
Informacje o stanowisku

OPIS STANOWISKA:

  • Projektowanie konstrukcji stalowych oraz opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej budowlanej, wykonawczej i warsztatowej;
  • Udział w ekspertyzach i inwentaryzacjach obiektów istniejących;
  • Współpraca z klientem / dostawcą w sprawach projektowych;
  • Działania na rzecz podnoszenia zakresu i jakości realizowanych usług.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie inżynierskie (profil budowlany bądź pokrewny);
  • Doświadczenie w pracy Projektanta lub Asystenta Projektanta w branży konstrukcyjnej;
  • Umiejętność czytania oraz wykonywania dokumentacji technicznej;
  • Praktyczna znajomość programów technicznych Autocad;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS-Office;
  • Znajomość aktualnych norm i przepisów;
  • Dobra wyobraźnia przestrzenna, ogólna znajomość zagadnień projektowych oraz zagadnień materiałowych i wytrzymałościowych;
  • Prawo jazdy kat. B

MILE WIDZIANE:

  • Uprawnienia do projektowania w branży konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.

OFERUJEMY:

  • Pracę w doświadczonym i rozwojowym zespole;
  • Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży przemysłu ciężkiego /m.in. petrochemia /;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie / podstawa + motywacyjny system premiowy /;
  • System dodatków / ubezpieczenie, opieka medyczna PZU, karty MultiSport /.

KONTAKT:

Marek Wcisło

+48 784 363 267

CV prosimy kierować na adres e-mail: kariera@polimer.tech z dopisaną klauzulą nr 1 lub klauzulą nr 1 oraz nr 2, jak opisano w zakładce „Kariera” na stronie polimer.tech.

  • Praca Kraków
  • Konstruktor Kraków
  • Projektant Kraków
  • Konstruktor (osoba) Kraków
  • Projektant gier komputerowych Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 200
    18 956