Konstruktor elektronik
  • Wrocław
konstruktor elektronik
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Nasz Klient jest czołowym, międzynarodowym producentem i dostawcą urządzeń sterujących dla

sprzętów gospodarstwa domowego, wykorzystujących energooszczędne rozwiązania oraz systemy

komunikacji bezprzewodowej.

Obecnie ze względu na rozwój działu R&D poszukujemy Osoby na stanowisko Konstruktora Elektronika.

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 5 lat doświadczenia w obszarze projektowania układów elektronicznych i energoelektronicznych
  • wiedza i praktyczna znajomość elektroniki cyfrowej i analogowej
  • doświadczenia w pomiarach i znajomości technik pomiarowych układów energoelektronicznych
  • doświadczenia w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej (EMI/EMC)
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę w zespole

    międzynarodowym
  • umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielności w realizacji zadań

mile widziane:

  • znajomość technologii SiC, GaN
  • znajomość technologii 1 i 3 fazowych układów korekcji współczynnika mocy (aPFC)
  • znajomość narzędzi: JIRA, Polarion
  • znajomość programów: LTspice, PADS Pro

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • dostęp do platformy e-learningowej i różnorodnych szkoleń dla ciągłego pogłębiania wiedzy
  • udział w wewnętrznych projektach badawczych, wyznaczających nowe kierunki w dziedzinie energoelektroniki
  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowo-laboratoryjnej, wyposażonej w zaawansowany sprzęt pomiarowy i testowy
  • pracę w kulturze opartej na szacunku, współpracy i innowacyjności
  • możliwość elastycznego dostosowywania godzin pracy oraz opcja pracy zdalnej.

Zadania

  • rozwijanie projektów przekształtników energoelektronicznych
  • testowanie układów elektronicznych, przeprowadzanie obliczeń oraz badań w zakresie bezpieczeństwa, funkcjonalności i zgodności ze standardami EMC
  • analiza wymagań klienta i opracowywanie koncepcji produktu, wraz z przygotowaniem jego wyceny
  • współpraca w multidyscyplinarnym zespole projektowym, angażującym różne dziedziny w procesie tworzenia produktu
  • wsparcie we wdrażaniu opracowanych projektów do produkcji seryjnej
  • tworzenie dokumentacji oraz aktywny udział w procesie certyfikacji produktu

  • Praca Wrocław
  • Konstruktor Wrocław
  • Elektronik Wrocław
  • Technik elektronik Wrocław
  • Konstruktor (osoba) Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179