Konstruktor CAD / Budownictwo wodne
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Strokol DPPersonalberatung
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Niemcy HAMBURG
Rodzaj pracy: umowa o prace na czas nieokreslony
POZYCJA: Asystent/ka Projektanta / Budownictwo wodne
PRACODAWCA: Biuro Projektowo/Doradcze
Twój zakres obowiązków:
• Tworzenie planów (wykonawczych, warsztatowych) w Allplan Nemetschek
• Konstruktywna obróbka szczegółów oraz tworzenie powiązanych części i list materiałów
• Odpowiedzialne i niezależne przetwarzanie konstrukcji CAD w 2-D i 3-D z wykorzystaniem BIM
• Aktywny udział w dalszej rozbudowie naszych struktur BIM
Nasze wymagania:
• Ukończone studia budowlane Hydrotechnika lub Geoinżynieria lub Budownictwo wodne i morskie
• Atutem będzie doświadczenie zawodowe, ale również cieszymy się na aplikacje absolwentów znających j. niemiecki
• Znajomość podstaw mechaniki gruntów i fundamentowania
• Znajomość podstaw konstrukcji żelbetowych i stalowych
• Umiejętność korzystania z programów CAD
• Znajomość j. niemieckiego na poziomie minimum A2-B1 i chęć do dalszej nauki
OFERUJEMY :
• Przyjazną atmosferę pracy w centralnej lokalizacji miasta
• Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie (umowę o pracę z niemieckim biurem projektowym na czas nieokreślony, z tego okres próbny 6 miesięcy)
• Nowoczesne warunki pracy
• Doświadczenie projektowe w inżynierii dla instytucji państwowych, władz portowych, firm transportowych i logistycznych
• Bardzo dobre możliwości rozwoju zawodowego i możliwości awansu
• Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji, szkolenia zawodowe oraz kursy języka niemieckiego organizowane są przez pracodawcę
• Wsparcie konsultanta podczas rozmowy kwalifikacyjnej w Niemczech
• Koszty przejazdu na rozmowę kwalifikacyjną oraz nocleg pokrywa pracodawca
• Wsparcie pracodawcy przy poszukiwaniu zakwaterowania oraz pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją
Osoba kontaktowa: Monika Strokol
Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung
53113 Bonn
Web: strokol.de

  • Praca Wrocław
  • Konstruktor Wrocław
  • Technik budownictwa Wrocław
  • Konstruktor (osoba) Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075