KONSTRUKTOR
  • Katowice
KONSTRUKTOR
Katowice, Aleja Walentego Roździeńskiego 190b, 40-203 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
TRACK TEC KOLTRAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7. 3. 2024
od 4 242 do 7 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- Zakres obowiązków:
1. Projektowanie konstrukcji rozjazdowych i innych urządzeń nawierzchni szynowej.
2. Dokonywanie modyfikacji i zmian konstrukcyjnych w produkowanych wyrobach.
3. Przeprowadzanie prób prototypowych.
4. Opracowywanie założeń techniczno - ekonomicznych dla nowej produkcji.
5. Prowadzenie uzgodnień technicznych z klientem, Instytucjami Naukowymi i urzędami.
6. Prowadzenie ewidencji opracowanej dokumentacji konstrukcyjnej i jej archiwizacja.
7. Opracowywanie kart pomiarowych nowych wyrobów nawierzchni kolejowej
i tramwajowej.
- Mile widziani studentów ostatnich lat studiów technicznych.
- Godziny pracy: 8:00-16:00.

Inne wymagania
Wymagania niezbędne:
- Wykształcenie wyższe techniczne o jednym z kierunków:
1. Projektowanie procesów technologicznych,
2. Obróbka skrawaniem,
3. Mechanika i budowa maszyn,
4. Transport,
- Praktyczna znajomość AutoCAD,
- Dobra znajomość rysunku technicznego.
Wymagania mile widziane:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Znajomość języka niemieckiego.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), techniczne

  • Praca Katowice
  • Konstruktor Katowice
  • Konstruktor (osoba) Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228