Technolog - konstruktor
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
PROTOR GROUP
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie biura technologicznego,

  • nadzór nad dokumentacją naprawczą, jej aktualizacja, archiwizacja i udostępnianie dla potrzeb produkcji,

  • wspomaganie produkcji przez proponowanie rozwiązań i konstruowanie ich,

  • projektowanie elementów maszyn,

  • konstruowanie elementów maszyn na podstawie dokumentacji lub odwzorowania detalu,

  • projektowanie i konstruowanie osprzętu wspomagającego produkcję.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe, preferowany profil mechaniczny, budowa maszyn lub doświadczenie w branży kolejowej,

  • umiejętność rozwiązywania zagadnień technicznych,

  • wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn,

  • projektowanie i konstruowanie elementów maszyn oraz osprzętu do produkcji,

  • mile widziana znajomość programu CAD (AutoCAD, IronCAD, itp.),

  • dobra znajomość rysunku technicznego oraz pakietu Office.

OFERUJEMY:

  • stałe zatrudnienie,

  • pracę na pełen etat,

  • pakiet socjalny,

  • program MultiSport i MultiLife,

  • szkolenia / zdobywanie uprawnień,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Konstruktor Dąbrowa Górnicza
  • Technolog Dąbrowa Górnicza
  • Konstruktor (osoba) Dąbrowa Górnicza
  • Technolog żywności Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228