Konstruktor domów szkieletowych
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ATEPAA
11. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • projektowanie i wymiarowanie drewnianych konstrukcji domów jednorodzinnych,
  • projektowanie fundamentów,
  • tworzenie dokumentacji projektowo-inwestycyjnej,
  • wykonywanie zestawień materiałowych,
  • identyfikowanie oraz analizowanie potencjalnych problemów konstrukcyjnych i proponowanie rozwiązań,
  • współpraca z branżystami i koordynowanie projektów.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane,
  • znajomość programów CAD, SEMA, Dietrichs,
  • znajomość projektowania konstrukcji budowlanych w zakresie domów jednorodzinnych,
  • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie projektowania konstrukcji drewnianych.

OFERUJEMY:

  • ciekawą i rozwojową pracę w młodym, energicznym zespole,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karty przedpłacone na święta.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Konstruktor Bielsko-Biała
  • Konstruktor (osoba) Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    122 851
    20 080