Młodszy konstruktor maszyn
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Termix S.C
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie maszyn i urządzeń w oparciu o wymagania i specyfikacje projektu.
  • Przygotowywanie modeli urządzeń 3D, dokumentacji wykonawczej 2D oraz dokumentacji towarzyszącej BOM (Bill of Materials), Instrukcje Obsługi itp.
  • Tworzenie koncepcji,wykonywanie obliczeń, oraz dobór komponentów.
  • Optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań.
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy przy realizacji projektów nadzór nad realizacją własnych projektów.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne(ukończone lub w trakcie).
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Umiejętność korzystania z oprogramowania do projektowania 3D (preferowany Autodesk Inventor) oraz 2D (AutoCad).
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją i programami konstrukcyjnymi
  • Umiejętność pracy w zespole, konsekwencja w realizacji zadań,dokładność oraz kreatywność.
  • Prawojazdy kat. " B"

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu zawodowego.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Konstruktor Bielsko-Biała
  • Konstruktor (osoba) Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064