KONSTRUKTOR – MECHANIK POJAZDÓW SPECJALNYCH
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie kompletnych rozwiązań oraz pojazdów,
  • Opracowywanie i wdrażanie projektowanych rozwiązań,
  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej,
  • Przygotowywanie projektów wstępnych oraz analiz,
  • Wsparcie techniczne procesu produkcji zaprojektowanego wyrobu

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Szukamy osoby z doświadczeniem min. 4 letnim na stanowisku inżynierskim
  • Niekaralność
  • Dobra znajomość programów do projektowania 3D typu CAD, Solid Edge,
  • Wiedza z zakresu konstrukcji i eksploatacji pojazdów.

OFERUJEMY:
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Wdrożenie na stanowisko,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku 7-15,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach i kursach językowych,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Pakiet medyczny,
  • Dostęp do innowacyjnych technologii,
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy.
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kompetecji

  • Praca Bielsko-Biała
  • Konstruktor Bielsko-Biała
  • Konstruktor (osoba) Bielsko-Biała
  • Mechanik Bielsko-Biała
  • Technik mechanik Bielsko-Biała
  • Technik mechanik okrętowy Bielsko-Biała
  • Technik mechanik lotniczy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448