KONSERWATOR W DZIALE TECHNICZNYM
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

poszukuje  kandydata na stanowisko: KONSERWATOR

Ogólny zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa budynku, instalacji elektrycznej i sanitarnej
  • Drobne prace budowlane, malarskie
  • Drobne prace ślusarskie

Oczekujemy:

  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w budynkach użyteczności publicznej
  • Bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Wymiar czasu pracy – 1,00 etat
  • Stabilną pracę w prestiżowej instytucji
  • Pakiet socjalny

  • Oferty należy składać drogą elektroniczną na adres: lub osobiście pod adresem: Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie, ul. Spartańska 1
  • zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami
  • szczegółowych informacji udziela: Z-ca Dyrektora ds. Administracyjno-Technicznych Damian Wrona tel.(22)670 95 24 w godz.7.30 - 15.00

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Warszawa
  • Konserwator Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Konserwator zabytków Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315