Pomocnik w dziale produkcji
  • Warszawa
Warszawa
Logart
9. 5. 2024

Zakres obowiązków:​Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami

  • ​Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Realizacja planów produkcyjnych
  • Dbanie o jakość wytwarzanych produktów
  • Weryfikacja poprawnego działania urządzeń i zgłaszanie usterek

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym - warunek konieczny
  • Zdolności manualne - operujemy w swojej codziennej pracy drobnymi narzędziami
  • Chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Zamiar podjęcia długoterminowej współpracy z pracodawcą

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na poziomie 5700-6000 zł brutto (w tym premia produkcyjna)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Pełne przeszkolenie stanowiskowe - dlatego jeśli nie posiadasz doświadczenie w obszarze produkcji wszystkiego Cię nauczymy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych obejmujących m. in.: 13 -te wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną, możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym, deputat firmowy, dofinansowanie do posiłków serwowanych w kantynie pracowniczej, paczki świąteczne, spotkania integracyjne, dodatek stażowy

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

Administratorami danych osobowych są Logart Sp. z o.o., adres siedziby: ul. Karola Hiellego 3/108, 96-300 Żyrardów, NIP: 8381852559 oraz Logart, adres siedziby: ul. Armii Krajowej 41, 96-314 Baranów, NIP: 8381256389. Dane osobowe mogą być udostępnione potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom współpracującym z Administratorem. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, włączając w to prawo do ich usunięcia. Aplikacja oznacza potwierdzenie zapoznania się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Administratorów oraz przysługujących kandydatowi prawach, opublikowanych na stronie www.logart.com.pl/index.php/rodo.

  • Praca Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246