Konserwator
  • Warszawa
Konserwator
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
SPZOZ Warszawa-Ursynów
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Wymagania:
• Prawo jazdy kategorii „B”.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Uprawnienia elektryczne SEP- warunek konieczny.
• Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu robót budowlanych.
• Samodzielność, dyspozycyjność, zaangażowanie.
Zakres obowiązków:
• Wykonywanie przeglądów oraz drobnych prac remontowo-budowlanych.
• Usuwanie zgłoszonych awarii (drobne naprawy elektryczne, naprawy ślusarskie).
• Współpraca z podwykonawcami i firmami serwisowymi.
• Wykonywanie innych prac zleconych.
• Praca związana z utrzymaniem porządku na posesji (drobne prace przy pielęgnacji zieleni, prace porządkowe).
Oferujemy:
-zatrudnienie na umowę o pracę,
-wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
-doskonalenie zawodowe,
-ubezpieczenie grupowe,
-przyjazną atmosferę pracy.

  • Praca Warszawa
  • Konserwator Warszawa
  • Konserwator zabytków Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315