Konserwator
  • Bielsko-Biała
Konserwator
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
MAKITA SP. Z O.O.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrola, nadzór, konserwacja i wykonywanie okresowych przeglądów instalacji i urządzeń elektrycznych, cieplnych i sanitarnych,
  • Diagnozowanie, analizowanie oraz usuwanie awarii i uszkodzeń w instalacjach elektrycznych, cieplnych i sanitarnych,
  • Pilnowanie obowiązkowych przeglądów budynku/urządzeń,
  • Dokonywanie systematycznych przeglądów technicznych całego obiektu przy współpracy ze specjalistą ds. BHP,
  • Drobne naprawy sprzętów i urządzeń firmowych,
  • Nadzór nad podległą dokumentacją techniczną,
  • Przestrzeganie wymogów jakościowych i zasad BHP.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenia min. średnie o profilu kierunkowym elektryk, energetyk lub pokrewne,
  • Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku,
  • Komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność, systematyczność, dokładność, terminowość, sumienność, zaangażowanie, inicjatywa,
  • Podstawowe umiejętności czytania dokumentacji i schematów elektrycznych,
  • Podstawy obsługi komputera,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, oraz uprawnienia SEP G1 i G2.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o japońskich korzeniach, która działa na rynku międzynarodowym od 1915 roku, a w Polsce już od prawie 30 lat,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet świadczeń socjalnych w tym:

    - 13 -tka – czyli dodatkowa 13 pełna pensja wypłacana raz do roku w styczniu,

    - coroczne podwyżki wynagrodzeń przyznawane w miesiącu kwietniu,

    - nagrody jubileuszowe pierwsza już po 3 latach stażu pracy w wysokości minimalnego wynagrodzenia, natomiast po 20 latach stażu pracy będzie to kwota prawie 30 000 zł,

    - dofinansowanie socjalne dla wszystkich pracowników dwa razy do roku,

    - nagrodę roczną,

  • Umowę o pracę ze stałą stawką miesięczną, wypłacaną do 10 dnia każdego miesiąca,

  • Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków rodzin (bezpłatne prywatne wizyty lekarskie u specjalistów oraz badania obrazowe rezonans i USG),

  • Ubezpieczenie grupowe (Nationale Nederlande),

  • Pracę w zgranym zespole oraz przestrzeń na samodzielność w działaniu,

  • Pracę od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do godziny 16:00.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Konserwator Bielsko-Biała
  • Konserwator zabytków Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246