Kluczowy użytkownik SAP FI - Księgowa/y
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Josera Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach usprawniających procesy księgowe w SAP FI
  • Wsparcie dla użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów i udzielania porad w SAP FI
  • Współpraca z Key User i AM (język angielski)
  • Bieżąca weryfikacja i księgowanie wybranej grupy dokumentów rachunkowych
  • Nadzorowanie procesu obiegu dokumentów
  • Aktywne uczestniczenie w procesie okresowych (miesięcznych i rocznych) zamknięć
  • Monitorowanie niezapłaconych faktur w obszarze odpowiedzialności
  • Przygotowywanie danych niezbędnych do sporządzania rocznych sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Sporządzenie sprawozdań, GUS, NBP oraz przygotowywanie danych na potrzeby audytorów
  • Przygotowywanie, akceptacja przelewów bankowych oraz księgowanie wyciągów bankowych

Nasze wymagania

  • Praktyka w dziale księgowości w produkcyjnej spółce międzynarodowej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe (najlepiej o profilu ekonomicznym)
  • Zdolność samodzielnego organizowania swojej pracy
  • Zorientowanie na cel i rozwiązywanie problemów
  • Znajomość SAP

To oferujemy

  • ? Elastyczność pracy zdalnej - Pracuj z dowolnego miejsca, szanujemy równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Dostępne biura znajdują się w Poznaniu i Nowym Tomyślu, możliwe są również wyjazdy służbowe do siedziby głównej w Kleinheubach.
  • ? Dynamiczne środowisko: Stymulująca rola w rodzinnej firmie, która łączy atmosferę start-upu ze specjalistyczną wiedzą
  • ? Globalna ekspozycja: zaangażowanie w krajowe i międzynarodowe projekty w celu zdobycia różnorodnych doświadczeń zawodowych
  • ? Kultura wspierająca: Korzystaj z płaskiej struktury organizacyjnej z otwartą komunikacją, zachęcającą do samodzielnej pracy i rozwoju osobistego
  • ? Różnorodna współpraca zespołowa: Przyjazna pracownikom kultura pracy oparta na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uczciwości. Pracuj z międzynarodowym zespołem ekspertów z Polski, Niemiec, Ukrainy i nie tylko.
  • ? Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego poprzez udział w systemie szkoleń zawodowych w ramach programu Food Family Journey
  • ✔ Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • ? Rozbudowany pakiet benefitów: Pakiet prywatnej opieki medycznej, karta Multisport, ubezpieczenie NNW, bonusy wakacyjne i premie roczne, bezpłatna nauka języków obcych, partycypacja w kosztach kursów zawodowych, świeże owoce i warzywa, paczki dla dzieci czy plan emerytalny? Robimy więcej! :)
  • ? W biurze w Poznaniu dostępna jest flota samochodów z kartami paliwowymi i autostradowymi

Jesteś podekscytowany możliwością kształtowania przyszłości zrównoważonego odżywiania, dzięki wsparciu Twojej eksperckiej wiedzy oraz chęci dalszego rozwoju? Dołącz do nas w naszej misji, aby wprowadzać innowacje i być liderem w branży spożywczej - tu Twoja praca robi prawdziwą różnicę każdego dnia.

Czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne.

  • Praca Poznań
  • Księgowy Poznań
  • Księgowa Poznań
  • Główny księgowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570