Kierownik zmiany
  • Halinów
Halinów, Halinów, Mazowieckie, Polska
Level
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
Organizacja pracy zespołu (przydzielenie zadań pracownikom adekwatnie do planu produkcyjnego) i kontrola ich pracy
Uruchamianiem zleceń wg planu produkcyjnego.
Przygotowanie lub nadzór nad przygotowaniem surowców do produkcji, w tym obsługa podajników i dozowników
Nadzór nad bezpieczeństwem pracy (BHP)
Rozliczanie czasu pracy zmiany w systemie komputerowym
Rozliczanie produkcji wyrobu gotowego i cykliczna kontrolę jakości wyrobu w systemie komput
Oczekiwania:
Znajomość procesu wytłaczania (jakikolwiek produkt)
Doświadczenie w produkcji z tworzyw sztucznych min. 2 lata
Dyspozycyjnośc do pracy 3 zmianowej
Oferujemy:
Umowę o pracę na pełny etat bezpośrednio u pracodawcy
Szkolenie z obsługi linii produkcyjnych, przezbrajania i kalibracji urządzeń peryferyjnych i pakujących
Szkolenie z procesów i procedur, w tym z obsługi systemu komputerowego
Dobrą komunikację z przełożonymi
Pracę w małych zespołach (ok 4 osób) i dobrej atmosferze
Stabilne zatrudnienie, punktualne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Praca Halinów
  • Kierownik Halinów
  • Halinów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509